Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 5,039.06 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Sıkça Sorulan Sorular
Yoğuşmalı Kombi Nedir?

Atık gaz, konvansiyonel cihazlarda bacadan doğrudan atılırken, tam yoğuşmalı cihazlarda bacadan atılmadan önce sisteme geri kazandırılarak ilave verim elde edilir. Bu sayede çevreye atılan atık gaz miktarı azalarak hava kirliliğinin önüne geçilir. Vaillant tam yoğuşmalı kombiler Avrupa'da Eylül 2015'te zorunlu olarak yürürlüğe girmiş olan ERP yönetmeliğinin tüm verimlilik şartlarını sağlamaktadır

Cihazlarınızın Garanti Süresi Kaç yıldır? Garanti süresi Nasıl Ne Zaman Başlar?

Vaillant ürünlerinin garanti süresi 2 yıldır. Vaillant servis teknikerinin cihaz ile ilgili gerekli ayar ve kontrolleri yapması, kullanımı hakkında bilgi vermesi ve garanti belgesini onaylaması ile garanti süresi başlamış olur.

Kombinin ilk çalıştırması muhakkak Vaillant servis teknikerleri tarafından yapılmalıdır, ilk çalıştırma esnasında cihaz ile ilgili ayarlar, gaz uygunluğu, tesisat ve montaj şartnamesi uygunluğu kontrol edilir, gerekli şartlar uygunsa cihazın çalıştırması yapılır.

Vaillant servis tarafından çalıştırılmayan cihazlar garanti teminatı dışında kalır.

Oda Termostatı Ne İşe Yarar, Ne gibi avantajlar Sağlar?

Isıtma sistemini ayarlanan sıcaklığa ve yapılan zaman programına göre çalıştırır, sıcaklık konforu ve yakıt tasarrufu sağlar.

Kombi Montajı Ücretli mi ?

 

Kombi montajı ücretlidir. artuk.com.tr'de Kombi satış fiyatlarına kombi montaj ücreti dahil olmayıp, montajı yapan Yetkili Servis veya tesisatçı firmaya ödenmektedir.

İstanbul içi montaj hizmeti vermekteyiz. Kombi montaj fiyatlarımız aşağıda yazmaktadır.

Bizlere gün içerisinde bu numaralardan ulaşabilirsiniz: 02623242574

Hermetik Kombiler: 250TL

Yoğuşmalı Kombiler:350 TL

Satın aldığım Termosifon Montajını Kim yapıyor?

Bizden satın almış olduğunuz termosifon ve şofbenlerde ürün size ulaştıktan sonra. Gerekli alt yapı tesisat hazır ise size en yakın yetkili servisi arayarak montaj işlemi olduğunu belirtmeniz yeterli. Bu aşamadan sonra yetkili servis gelerek ürünü ücret karşılığında (kapasiteye göre değişir) montaj yapacaktır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.